Poznań: Dostawa akcesoriów wielorazowych do aparatów do fakoemulsyfikacji: Oertli Faros i Stellaris PC dla potrzeb Bloku Operacyjnego Okulistycznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Numer ogłoszenia: 89511 - 2015; data zamieszczenia: 18.06.2015

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 103698 - 2015r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa akcesoriów wielorazowych do aparatów do fakoemulsyfikacji: Oertli Faros i Stellaris PC dla potrzeb Bloku Operacyjnego Okulistycznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa akcesoriów wielorazowych do aparatów do fakoemulsyfikacji: Oertli Faros i Stellaris PC dla potrzeb Bloku Operacyjnego Okulistycznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się na formularzu ofertowym, który jest załącznikiem do specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwa pakiety. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę sukcesywną do Magazynu Głównego Szpitala przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu transportem wykonawcy na jego koszt i ryzyko...

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.16.90.00-2.

Nazwa: Pakiet nr 1 - Akcesoria wielorazowe do posiadanego aparatu Oertli Faros.

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 03.06.2015.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 90603,87 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 2 - Akcesoria wielorazowe do posiadanego aparatu firmy Bausch&Lomb Stellaris PC.

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 03.06.2015.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 54743,00 PLN.