Poznań: Dostawa aparatu do ozonoterapii wraz z wyposażeniem dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.
Numer ogłoszenia: 108659 - 2014; data zamieszczenia: 21.05.2014

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 92583 - 2014r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa aparatu do ozonoterapii wraz z wyposażeniem dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu..

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa aparatu do ozonoterapii wraz z wyposażeniem dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.Przedmiot zamówienia obejmuje również: 1. dostawę przedmiotu zamówienia do Zamawiającego transportem zorganizowanym przez wykonawcę, jego dostarczenie do Szpitala przy ul. szwajcarskiej 3 w Poznaniu, do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, 2. montaż, zainstalowanie, tj. podłączenie i uruchomienie przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez zamawiającego, 3. przeszkolenie personelu zamawiającego w zakresie obsługi , wykorzystania i konserwacji przedmiotu zamówienia, 4. udzielenie co najmniej 24-miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.15.78.10-6.

Nazwa: Dostawa aparatu do ozonoterapii wraz z wyposażeniem dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 09.05.2014.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 41666,66 PLN.