Poznań: Dostawa sprzętu używanego przy stabilizacji złamań: śruby, płyty dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Numer ogłoszenia: 262461 - 2013; data zamieszczenia: 05.12.2013

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 235787 - 2013r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa sprzętu używanego przy stabilizacji złamań: śruby, płyty dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa sprzętu używanego przy stabilizacji złamań: śruby, płyty dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 pakietów (części). Przedmiot zamówienia obejmuje również: a) Dostawę przedmiotu zamówienia do Apteki Zakładowej Szpitala przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu transportem Wykonawcy, na jego koszt i ryzyko. b) Użyczenie zamawiającemu na czas trwania umowy kompletnego instrumentarium umożliwiającego implantację wymienionych w opisie przedmiotu zamówienia systemów oraz ich usuwanie, a także zapewnienie serwisowania narzędzi w trakcie trwania umowy i wymianę instrumentów uszkodzonych. Po wygaśnięciu umowy zamawiający zwróci Wykonawcy użyczone instrumentarium w stanie niepogorszonym, z uwzględnieniem normalnego życia. c) Oddanie zamawiającemu w depozyt niezwłocznie po podpisaniu umowy, nie później niż w ciągu 3 dni, kompletnej linii implantów objętych zamówieniem w pakietach 1 (poz. 1, 2, 3, 4, 5, 6), 2, 3, 4, 6, 9. Do wykorzystania wg bieżących potrzeb Bloku Operacyjnego Urazowego. Linia obejmuje pełen zestaw elementów poszczególnych systemów, z uwzględnieniem wszystkich oferowanych/wymaganych rozmiarów. Zamawiający zapłaci za każdy element przedmiotu zamówienia zaimplantowany pacjentowi, na podstawie kopii raportów lub protokółów zużycia po przeprowadzonych zabiegach operacyjnych. Raporty-protokoły, które zamawiający przekaże Wykonawcy, stanowić będą podstawę do wystawienia faktury oraz do uzupełnienia wykorzystanego elementu linii nie później niż w ciągu 48 godz. od daty otrzymania raportu/protokołu. d) Dostawę sukcesywną przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie 5, 7, 8 na zamówienia Apteki Szpitala przy ul. Szwajcarskiej 3, nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia złożonego za pośrednictwem telefaxu pod nr podany na formularzu ofertowym. e) Przeszkolenie personelu medycznego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych w zakresie implantacji wszczepów będących przedmiotem zamówienia. f) Zapewnienie dostępności implantów o innych niż wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia wymiarach, dostosowanych do indywidualnych wymagań zamawiającego-realizowane na specjalne (dodatkowe) zamówienia...

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.14.17.70-8.

Nazwa: Pakiet nr 1

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.11.2013.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 289830,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 2

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.11.2013.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 97150,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 3

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.11.2013.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 20300,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 4

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.11.2013.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 56500,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 5

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.11.2013.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 36350,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 6

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.11.2013.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 75000,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 7

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.11.2013.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 15000,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 8

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.11.2013.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 11250,00 PLN.