Poznań: Dostawa leku ENBREL stosowanego w programach lekowych (kontynuacje leczenia) RZS,ZZSK i MIZS dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im.J.Strusia w Poznaniu.
Numer ogłoszenia: 359378 - 2013; data zamieszczenia: 05.09.2013

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 306146 - 2013r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa leku ENBREL stosowanego w programach lekowych (kontynuacje leczenia) RZS,ZZSK i MIZS dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im.J.Strusia w Poznaniu..

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leku ENBREL n/w stosowanego i przeznaczonego dla pacjentów zakwalifikowanych do programów zdrowotnych (lekowych) leczenia, RZS , MIZS i ZZSK, których leczenie objęte jest programami lekowymi w ramach kontraktu z NFZ.(kontynuacja leczenia). Przedmiot zamówienia obejmuje: ENBREL (Etanercept) w ampułkostrzykawkach (postać MY CLICK a 50 mg x 4 amp. w opakowaniu - w ilości 28 opakowań..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.00.00-6.

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 09.08.2013.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 101851,85 PLN.