Poznań: Dostawa ładunków jednorazowego użytku do staplerów wielorazowych dla potrzeb Bloku Operacyjnego Chirurgicznego i Urologicznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.
Numer ogłoszenia: 283232 - 2013; data zamieszczenia: 19.07.2013

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 231298 - 2013r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa ładunków jednorazowego użytku do staplerów wielorazowych dla potrzeb Bloku Operacyjnego Chirurgicznego i Urologicznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu..

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa ładunków jednorazowego użytku do staplerów wielorazowych dla potrzeb Bloku Operacyjnego Chirurgicznego i Urologicznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Zamówienie obejmuje również sukcesywną dostawę przedmiotu zamówienia do zamawiającego transportem wykonawcy na jego koszt i ryzyko...

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.19.00.00-8.

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 27.06.2013.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 84850,00 PLN.