Poznań: Dostawa implantów do stabilizacji kręgosłupa oraz wyrobów medycznych do zabiegów operacyjnych Bloku Operacyjnego Neurochirurgii dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.
Numer ogłoszenia: 220704 - 2012; data zamieszczenia: 26.06.2012

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 175796 - 2012r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa implantów do stabilizacji kręgosłupa oraz wyrobów medycznych do zabiegów operacyjnych Bloku Operacyjnego Neurochirurgii dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu..

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów do stabilizacji kręgosłupa oraz wyrobów medycznych do zabiegów operacyjnych Bloku Operacyjnego Neurochirurgii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu ofertowym, który jest załącznikiem do niniejszej specyfikacji. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 pakietów (części).Przedmiot zamówienia obejmuje również: a) Dostawę przedmiotu zamówienia do Apteki Zakładowej szpitala przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu transportem wykonawcy, na jego koszt i ryzyko. b)Użyczenie zamawiającemu na czas trwania umowy kompletnego instrumentarium umożliwiającego implantacje wymienionych w opisie przedmiotu zamówienia systemów oraz ich usuwanie, a także zapewnienie serwisowania narzędzi w trakcie trwania umowy i wymianę instrumentów uszkodzonych, w pakietach 1, 2, 5, 6, 8, 9,10. Po wygaśnięciu umowy zamawiający zwróci wykonawcy użyczone instrumentarium w stanie niepogorszonym, z uwzględnieniem normalnego zużycia. c)Oddanie zamawiającemu w depozyt niezwłocznie po podpisaniu umowy, nie później niż w ciągu 3 dni, kompletnej linii implantów objętych zamówieniem w pakietach 1, 2, 5, 6, 8, 9,10 do wykorzystania wg bieżących potrzeb Oddziału Neurochirurgii. Linia obejmuje pełen zestaw elementów poszczególnych systemów, z uwzględnieniem wszystkich oferowanych/wymaganych rozmiarów. Zamawiający zapłaci za każdy element przedmiotu zamówienia zaimplantowany pacjentowi, na podstawie kopii raportów lub protokółów zużycia po przeprowadzonych zabiegach operacyjnych. Raporty-protokoły, które zamawiający przekaże wykonawcy, stanowić będą podstawę do wystawienia faktury oraz do uzupełnienia wykorzystanego elementu linii nie później niż w ciągu 48 godz. od daty otrzymania raportu-protokołu. d) Dostawy asortymentu z pakietów 3, 4, 7, realizowane będą sukcesywnie, w trakcie trwania umowy, w ilościach i asortymencie zamawianym przez Aptekę Szpitalną Zamawiającego, w terminie wskazanym w ofercie, nie dłuższym jednak niż 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. Zamówienia składane będą za pośrednictwem faxu pod numerem wskazanym na formularzu ofertowym ( w oświadczeniach Wykonawcy). d)Przeszkolenie personelu medycznego Oddziału Neurochirurgii w zakresie implantacji wszczepów będących przedmiotem zamówienia. e) Zapewnienie dostępności implantów o innych niż wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia wymiarach, dostosowanych do indywidualnych wymagań zamawiającego -realizowane na specjalne (dodatkowe) zamówienia...

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.18.41.00-4, 33.18.30.00-6, 33.14.16.42-2, 33.14.11.20-7.

Nazwa: Pakiet nr 1

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.06.2012.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 44712,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 2

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.06.2012.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 25833,60 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 3

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.06.2012.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 12171,60 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 4

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.06.2012.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 3477,60 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 5

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.06.2012.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 36484,99 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 6

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.06.2012.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 11923,20 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 9

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.06.2012.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 30404,16 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 10

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.06.2012.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 11040,00 PLN.