Poznań: Dostawa sprzętu używanego przy stabilizacji złamań: śruby, płyty oraz syntetyczny substytut kości dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Numer ogłoszenia: 165206 - 2012; data zamieszczenia: 22.05.2012

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 89057 - 2012r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa sprzętu używanego przy stabilizacji złamań: śruby, płyty oraz syntetyczny substytut kości dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa sprzętu używanego przy stabilizacji złamań: śruby, płyty oraz syntetyczny substytut kości dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa pakiety.Przedmiot zamówienia obejmuje również: a) Dostawę przedmiotu zamówienia do Apteki Zakładowej Szpitala przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu transportem Wykonawcy, na jego koszt i ryzyko. b) W Pakiecie nr 1 użyczenie zamawiającemu na czas trwania umowy kompletnego instrumentarium umożliwiającego implantację wymienionych w opisie przedmiotu zamówienia systemów oraz ich usuwanie, a także zapewnienie serwisowania narzędzi w trakcie trwania umowy i wymianę instrumentów uszkodzonych. Po wygaśnięciu umowy zamawiający zwróci Wykonawcy użyczone instrumentarium w stanie niepogorszonym, z uwzględnieniem normalnego życia. c) Oddanie zamawiającemu w depozyt niezwłocznie po podpisaniu umowy, nie później niż w ciągu 3 dni, kompletnej -linii- implantów objętych zamówieniem w pakietach 1 i 2. Do wykorzystania wg bieżących potrzeb Bloku Operacyjnego Urazowego. -Linia- obejmuje pełen zestaw elementów poszczególnych systemów, z uwzględnieniem wszystkich oferowanych/wymaganych rozmiarów. Zamawiający zapłaci za każdy element przedmiotu zamówienia zaimplantowany pacjentowi, na podstawie kopii raportów lub protokółów zużycia po przeprowadzonych zabiegach operacyjnych. Raporty-protokoły, które zamawiający przekaże Wykonawcy, stanowić będą podstawę do wystawienia faktury oraz do uzupełnienia wykorzystanego elementu -linii- nie później niż w ciągu 48 godz. od daty otrzymania raportu-protokołu. d) Przeszkolenie personelu medycznego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych w zakresie implantacji wszczepów będących przedmiotem zamówienia. e) Zapewnienie dostępności implantów o innych niż wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia wymiarach, dostosowanych do indywidualnych wymagań zamawiającego-realizowane na specjalne (dodatkowe) zamówienia..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.14.17.70-8.

Nazwa: Pakiet nr 1

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.05.2012.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 237000,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 2

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.05.2012.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 41000,00 PLN.