Poznań: Dostawa zestawów do ciągłej terapii nerkozastępczej - terapia z opcją cytrynianową dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.
Numer ogłoszenia: 94368 - 2012; data zamieszczenia: 27.03.2012

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 68292 - 2012r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa zestawów do ciągłej terapii nerkozastępczej - terapia z opcją cytrynianową dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu..

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa zestawów do ciągłej terapii nerkozastępczej - terapia z opcją cytrynianową dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę przedmiotu zamówienia do zamawiającego przez wykonawcę, własnym lub zorganizowanym we własnym zakresie transportem (dostawa loco zamawiający), na własny koszt i ryzyko..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.28.00-5, 33.18.15.20-3.

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 20.03.2012.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 320000,00 PLN.