Poznań: Dostawa pasków testowych do pomiaru stężenia glukozy we krwi dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.
Numer ogłoszenia: 74341 - 2012; data zamieszczenia: 02.04.2012

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 46493 - 2012r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa pasków testowych do pomiaru stężenia glukozy we krwi dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu..

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę pasków testowych do pomiaru stężenia glukozy we krwi dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Oferowane paski testowe, winny spełniać wszystkie warunki podane w opisie przedmiotu zamówienia, oraz spełniać wszystkie wymagania funkcjonalne, właściwe dla tych wyrobów, zgodnie z ich przeznaczeniem. Paski testowe do pomiaru stężenia glukozy we krwi typu Contur TS, op. - 3.000..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.12.42.00-7.

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 16.03.2012.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 111111,11 PLN.