Poznań: Dostawa drukarki kart plastikowych wraz z materiałami eksploatacyjnymi dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego Im. J. Strusia w Poznaniu
Numer ogłoszenia: 17333 - 2012; data zamieszczenia: 19.01.2012

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 292685 - 2011r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa drukarki kart plastikowych wraz z materiałami eksploatacyjnymi dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego Im. J. Strusia w Poznaniu.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Dostawę przedmiotu zamówienia do zamawiającego przez Wykonawcę, własnym lub zorganizowanym we własnym zakresie transportem (dostawa loco zamawiający), na własny koszt i ryzyko wraz z jego wniesieniem do pomieszczenia wskazanego przez zamawiającego. 2) Dostarczenie instrukcji obsługi w języku polskim 3) Udzielenie gwarancji (min 3 lata - bez limitu nadruku) na przedmiot zamówienia oraz zagwarantowanie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.23.21.00-5.

Nazwa: Drukarka kart plastikowych wraz z materiałami eksploatacyjnymi

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 28.11.2011.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 8968,86 PLN.