Poznań: Dostawa mebli biurowych wraz ze sprzętem AGD dla potrzeb Centrum Urazowego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu realizowane w ramach zadania - Centrum Urazowe przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu - adaptacja pomieszczeń, zakup wyposażenia, budowa niezbędnej infrastruktury, w tym lądowiska dla śmigłowców- współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 POIiŚ 12.1-15
Numer ogłoszenia: 308749 - 2011; data zamieszczenia: 25.11.2011

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 285659 - 2011r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa mebli biurowych wraz ze sprzętem AGD dla potrzeb Centrum Urazowego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu realizowane w ramach zadania - Centrum Urazowe przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu - adaptacja pomieszczeń, zakup wyposażenia, budowa niezbędnej infrastruktury, w tym lądowiska dla śmigłowców- współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 POIiŚ 12.1-15.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę mebli biurowych wraz ze sprzętem AGD dla potrzeb Centrum Urazowego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu realizowane w ramach zadania - Centrum Urazowe przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu - adaptacja pomieszczeń, zakup wyposażenia, budowa niezbędnej infrastruktury, w tym lądowiska dla śmigłowców - współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 POIiŚ 12.1-15..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39.15.00.00-8.

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 22.11.2011.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 70496,00 PLN.