Poznań: Dostawa urządzeń do osteosyntezy: gwoździ, śrub, implantów dla Bloku Operacyjnego Chirurgii Urazowej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.
Numer ogłoszenia: 252439 - 2011; data zamieszczenia: 22.09.2011

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 224479 - 2011r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa urządzeń do osteosyntezy: gwoździ, śrub, implantów dla Bloku Operacyjnego Chirurgii Urazowej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu..

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawa urządzeń do osteosyntezy: gwoździ, śrub, implantów dla Bloku Operacyjnego Chirurgii Urazowej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Przedmiot zamówienia podzielony został na 6 pakietów. Przedmiot zamówienia obejmuje również: a) Dostawę przedmiotu zamówienia do Apteki Zakładowej Szpitala przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu transportem Wykonawcy, na jego koszt i ryzyko. b) Dostawę sukcesywną przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie 2, 5 (poz. 2) na zamówienia Apteki Zakładowej Szpitala przy ul. Szwajcarskiej 3, nie później niż w ciągu 3 dni od daty otrzymania zamówienia złożonego za pośrednictwem telefaxu pod nr podanym na formularzu ofertowym. c) Użyczenie zamawiającemu na czas trwania umowy kompletnego instrumentarium umożliwiającego implantację wymienionych w opisie przedmiotu zamówienia systemów oraz ich usuwanie, a także zapewnienie serwisowania narzędzi w trakcie trwania umowy i wymianę instrumentów uszkodzonych. Po wygaśnięciu umowy zamawiający zwróci Wykonawcy użyczone instrumentarium w stanie niepogorszonym, z uwzględnieniem normalnego życia. d) Oddanie zamawiającemu w depozyt niezwłocznie po podpisaniu umowy, nie później niż w ciągu 3 dni, kompletnej -linii- implantów objętych zamówieniem w pakietach 1, 3, 4, 5 (poz. 1), 6. Do wykorzystania wg bieżących potrzeb Bloku Operacyjnego Urazowego. -Linia- obejmuje pełen zestaw elementów poszczególnych systemów, z uwzględnieniem wszystkich oferowanych/wymaganych rozmiarów. Zamawiający zapłaci za każdy element przedmiotu zamówienia zaimplantowany pacjentowi, na podstawie kopii raportów lub protokółów zużycia po przeprowadzonych zabiegach operacyjnych. Raporty/protokoły, które zamawiający przekaże Wykonawcy, stanowić będą podstawę do wystawienia faktury oraz do uzupełnienia wykorzystanego elementu -linii- nie później niż w ciągu 48 godz. od daty otrzymania raportu/protokołu. e) Przeszkolenie personelu medycznego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych w zakresie implantacji wszczepów będących przedmiotem zamówienia. f) Zapewnienie dostępności implantów o innych niż wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia wymiarach, dostosowanych do indywidualnych wymagań zamawiającego-realizowane na specjalne (dodatkowe) zamówienia...

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.18.33.00-9.

Nazwa: Pakiet nr 1

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.09.2011.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 204000,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 2

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.09.2011.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 10500,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 3

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.09.2011.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 186000,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 4

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.09.2011.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 11000,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 6

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 08.09.2011.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 60000,00 PLN.