Poznań: Dostawa mebli medycznych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu realizowane w ramach zadania -Centrum Urazowe przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu - adaptacja pomieszczeń, zakup wyposażenia, budowa niezbędnej infrastruktury, w tym lądowiska dla śmigłowców- współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 POIiŚ 12.1-15.
Numer ogłoszenia: 228569 - 2011; data zamieszczenia: 26.08.2011

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 196695 - 2011r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa mebli medycznych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu realizowane w ramach zadania -Centrum Urazowe przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu - adaptacja pomieszczeń, zakup wyposażenia, budowa niezbędnej infrastruktury, w tym lądowiska dla śmigłowców- współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 POIiŚ 12.1-15..

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę mebli medycznych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu realizowane w ramach zadania -Centrum Urazowe przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu - adaptacja pomieszczeń, zakup wyposażenia, budowa niezbędnej infrastruktury, w tym lądowiska dla śmigłowców- współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 POIiŚ 12.1-15. Przedmiot zamówienia zawiera: 1. Łóżka szpitalne sterowane elektrycznie z materacem powietrznym terapeutycznym przeciwodleżynowym oraz urządzeniem do pomiaru wagi pacjenta dla sali izolacyjnej i jednołóżkowej - 2 sztuki 2. Łóżka szpitalne sterowane elektrycznie z materacem powietrznym terapeutycznym przeciwodleżynowym dla sali trzy i pięciołóżkowej - 8 sztuk...

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.19.20.00-2.

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 19.08.2011.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 280000,00 PLN.