Poznań: Doposażenie posiadanego przez Zamawiającego echokardiografu Vivid 7 Dimension dla potrzeb Oddziału Wewnętrznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Numer ogłoszenia: 12872 - 2011; data zamieszczenia: 26.01.2011

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 372330 - 2010r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Doposażenie posiadanego przez Zamawiającego echokardiografu Vivid 7 Dimension dla potrzeb Oddziału Wewnętrznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia stanowi doposażenie echokardiografu Vivid 7 Dimension dla potrzeb Oddziału Wewnętrznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu. Wymagane parametry techniczne i użytkowe przedmiotu zamówienia zostały opisane szczegółowo w części I formularza ofertowego; formularz ofertowy załączony został do specyfikacji i stanowi jej integralną część. Do rozpatrzenia przyjęte zostaną wyłącznie oferty złożone na poszczególne elementy doposażenia objęte przedmiotem zamówienia. Doposażenie aparatu nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2010r, posiadające certyfikaty, o których mowa w pkt. 1.2. oraz 4.4.1. SIWZ.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.11.20.00-8.

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 29.11.2010.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 300000,00 PLN.