Poznań: Dostawa odczynników do hematologii wraz z dzierżawą analizatorów hematologicznych dla potrzeb Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej przy ul. Szkolnej 8/12 w Poznaniu, Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.
Numer ogłoszenia: 14836 - 2011; data zamieszczenia: 31.01.2011

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 330856 - 2010r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa odczynników do hematologii wraz z dzierżawą analizatorów hematologicznych dla potrzeb Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej przy ul. Szkolnej 8/12 w Poznaniu, Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu..

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest sprzęt (analizatory), odczynniki, preparat czyszczący i krew kontrolna wysokiej jakości, spełniający wszystkie wymagane warunki dla tego rodzaju asortymentu. Sprzęt (analizatory), odczynniki, preparat czyszczący i krew kontrolna oferowane we wszystkich pakietach, winny spełniać wszystkie warunki podane w opisie przedmiotu zamówienia oraz spełniać wszystkie wymagania funkcjonalne, właściwe dla tych wyrobów, zgodnie z ich przeznaczeniem. Asortyment został podzielony na następujące pakiety: Asortyment dla potrzeb Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej przy ul. Szkolnej 8/12 Pakiet 1: Dzierżawa analizatora hematologicznego wraz z dostawą odczynników dla Pracowni hematologicznej Pakiet 2: Dzierżawa analizatora hematologicznego wraz z dostawą odczynników dla Pracownia badań pilnych Asortyment dla potrzeb Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej przy ul. Szwajcarskiej 3 Pakiet 3: Dzierżawa analizatora hematologicznego wraz z dostawą odczynników dla Pracowni Hematologicznej Poz. 1 Analizator hematologiczny 5 DIFF Poz. 2 Analizator hematologiczny 3 DIFF Pakiet 4: Odczynniki do analizatora hematologicznego Sysmex KX - 21N..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.65.00-0.

Nazwa: Pakiet nr 1

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 05.11.2010.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 102000,00 PLN.

Nazwa: Pakiet nr 2

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 05.11.2010.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 74400,00 PLN.

Nazwa:

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 05.11.2010.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 187754,70 PLN.

Nazwa: Pakiet 4

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 05.11.2010.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 45948,00 PLN.