Poznań: Dostawa zamkniętego systemu pobierania krwi dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia.
Numer ogłoszenia: 366254 - 2010; data zamieszczenia: 12.11.2010

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 288648 - 2010r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa zamkniętego systemu pobierania krwi dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia..

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa zamkniętego systemu pobierania krwi, (kod CPV 33.14.13.00-3) dla potrzeb Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej, Centralnego Laboratorium, Pracowni Oddziału Zakaźnego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo Leczniczym SP ZOZ przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu w asortymencie i ilościach szczegółowo opisanych na załączonym formularzu ofertowym. Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu, wysokiej jakości spełniającego wszystkie wymagane warunki dla tego rodzaju asortymentu, zgodnie z jego przeznaczeniem. Przedmiot zamówienia zawiera opis wymaganych cech, zamawiany asortyment oraz jego ilość, które zostały szczegółowo określone w formularzu ofertowym. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące pakiety (części): PAKIET I - Dostawa systemu zamkniętego do pobierania krwi i mikroprobówek preparowanych do pobierania krwi włośniczkowej z dzierżawą wirówki laboratoryjnej dla potrzeb Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej na okres 24 miesięcy - ul. Szwajcarska PAKIET II - System zamknięty próżniowy do pobierania krwi dla potrzeb Laboratorium Analitycznego na okres 24 miesięcy- ul. Szkolna PAKIET III - System zamknięty próżniowy do pobierania krwi dla potrzeb Laboratorium Oddziału Zakaźnego na okres 24 miesięcy - ul. Szwajcarska..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.14.13.00-3.

Nazwa: Pakiet 1

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.10.2010.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 373480,00 PLN.

Nazwa: Pakiet 2

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.10.2010.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 146500,00 PLN.

Nazwa: Pakiet 3

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.10.2010.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 38000,00 PLN.