Poznań: Dostawa worków foliowych, rękawic foliowych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu.
Numer ogłoszenia: 128582 - 2010; data zamieszczenia: 13.05.2010

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 69618 - 2010r.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa worków foliowych, rękawic foliowych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu..

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa worków foliowych, rękawic foliowych (kod CPV 19.64.00.00-4, 18.42.43.00-0) dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo Leczniczym SP ZOZ ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu w asortymencie i ilościach wymienionych w załączonym formularzu ofertowym. Wymagane cechy przedmiotu zamówienia zostały opisane na załączonym formularzu ofertowym. Worki foliowe, rękawice foliowe powinny być bezzapachowe (niewydzielające żadnego zapachu), mocne, trwałe (dno worka powinno być trwale zgrzane uniemożliwiające rozerwanie się dna po obciążeniu), być konfekcjonowane nie w rolkach (składane), nieelektryzować się i być oznakowane zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ Przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę do zamawiającego transportem zorganizowanym przez wykonawcę na jego koszt i ryzyko. Wyroby oferowane we wszystkich pakietach, winny być wysokiej jakości, spełniać wszystkie warunki podane w opisie przedmiotu zamówienia oraz spełniać wszystkie wymagania funkcjonalne, właściwe dla tych wyrobów, zgodnie z ich przeznaczeniem. Nie spełnienie wszystkich wymaganych warunków lub złożenie wzorów w sposób uniemożliwiający jego przetestowanie spowoduje odrzucenie oferty. Pakiet I - Worki na odpady Pakiet II - Rękawice.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 19.64.00.00-4, 18.42.43.00-0.

Nazwa: Pakiet 1 - Worki na odpady

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 19.04.2010.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 268930,00 PLN.

Nazwa: Pakiet 2 - Rękawice

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 19.04.2010.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 3120,00 PLN.